DE MACHINES INDUSTRIEEL CO. VAN NINGBO TIGERLEVEL, LTD
(TIG merkvervaardiging)
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Real TIG |
| Min. bestelaantal: | 20pcs |
|---|---|
| Prijs: | 0.1-100USD/PC |
| Verpakking Details: | kartonneer en rook houten pallet uit |
| Levertijd: | 20-45DAYS |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, Western Union |
| Levering vermogen: | 10000PCS/MONTH |
| Materiaal: | 40Cr C45 en 40MnB | Oppervlaktehardheid: | HRC50-60 |
|---|---|---|---|
| Hardheid Diepte: | 3-8 mm | Garantie: | jaar -1 van 6month |
| Machine Typee: | Bulldozer en graafwerktuig | Machine: | Komatsu, Hitachi, Hyundai, Sumitomo, JCB, Dawoo, Liebherr, Case Doosan, Kobelco, Yanmar, enz. |
| Kleur: | het oppoetsen, blauw zink, wit zink, gele enz. | ||
| Markeren: | 40MnB graafwerktuig Bucket Pin Bushing,De Delengraafwerktuig Bucket Bushing van bouwmachines,C45 Emmer Pin Bushing |
||
Nieuwe Aftermarket Vervangingsschakelpen / Bakpen en Bus
![]()
![]()
Wij bieden een breed scala aan bakpennen en bussen die zijn ontworpen, vervaardigd en geïnspecteerd voor maximale prestaties.
Wij hebben voorraad in verschillende magazijnen - Raadpleeg de geschatte levertijd voor onze meest nauwkeurige verzending
![]()
Of u nu aftermarket pennen en bussen nodig heeft voor bouwmachines, de mijnbouwindustrie of landbouwmachines,
onze pennen en bussen zijn vervaardigd voor sterkte, duurzaamheid en een lange levensduur.
![]()
Wij controleren de inkoop van grondstoffen strikt, strenge eisen voor vereist staal moeten voldoen aan alle eigendomsnormen van C45 en 40Cr staal. Zorg voor kwaliteit aan de bron van de productie.
![]()
![]()
Gebruik dubbele uitsparing van de draaibank, handmatige markering van de productie, meerdere precisie, het materiaal laten lopen, zorg voor de follow-up productie van materiaalvoorbereiding op basis van precisie.
De geavanceerde gedigitaliseerde draaibank, controleert 100% van het product handmatig om de standaard van wetenschappelijke gegevens van de daaropvolgende verwerking te garanderen.
Om de normalisatie, standaardisatie en conformiteit van boorprogrammagegevens te realiseren.
Wat betreft de hardheid van het product, om de productkwaliteit te garanderen, zijn er geen kwaliteitsproducten met straallijnen of verborgen scheuren binnen of buiten. De hardheidsdiepte bereikt 3-8 mm, wat het sterker en duurzamer maakt.
Handmatig toezicht, meting en aanpassing worden vele malen uitgevoerd, zodat het eindproduct een verfijnder uiterlijk kan hebben.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
wij kunnen reserveonderdelen voor de bakfamilie en reserveonderdelen voor de bladfamilie aanbieden. Welkom voor een offerte!
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Goya
Tel.: 86-15857482399
Fax: 86-574-56216643